Bezplatná infolinka: 0800 500 899

Bezplatná infolinka: 0800 500 899

Ochrnutý moderátor Michal Jančařík: Život na vozíku ho mení na nepoznanie!

V roku 2017 sa mu život otočil o 180 stupňov. Moderátor Michal Jančařík (44) po transplantácii ľadviny a ďalších zdravotných problémoch skončil na invalidnom vozíku. I napriek handicapu sa vrátil k moderovaniu a dabovaniu, a zapojil sa nazad do spoločenského života.

A práve na tlačovej konferencii k 41. ročníku festivalu českej filmovej komédie sa sympatický moderátor objavil po dlhej dobe. Dva roky na invalidnom vozíku a lieky mu pridali kilá naviac, ale úsmev a dobrú náladu rozhodne nestratil. Aj keď vraj za úsmevom sa občas skrýva aj zlé obdobie.

„Stále dochádzam na rehabilitácie. Nádej, že znovu začnem chodiť, existuje, ale žiadny lekár nepovie, aká je veľká. A či vôbec… Naučil som sa žiť na vozíčku, aj keď to nebolo jednoduché. Neprestávam veriť,“ zveril sa Michal.

Moderátor, ktorý dlhé roky na TV Nova moderoval počasie, stále v televízii pracuje. Momentálne pripravuje poludňajšie správy. Rozhodne to nie je všetko, čo robí.

Aktuálne robím dabing, české znenie prírodopisných filmov, čo ma veľmi baví, a začal som produkovať divadlo. Jazdíme s hercom Martinom Stránskym a sú to tie momenty, kedy sa človek vlastne v niečom realizuje.

Môžem si sadnúť k počítaču, obsluhovať telefón, tie možnosti si človek skrátka nájde, musí chcieť, a mne to veľmi pomáha. Je to celé o tom, že človek si svoj život musí prispôsobiť. Som veľmi pyšný, že mi je rodina, priatelia a celkovo ľudia okolo mňa oporou,“ vyjadril svoju vďačnosť dobre naladený moderátor.

Zdroj: Blesk.cz

Ďalšie články

Newsletter

Prihlás sa na newsletter plný noviniek zo sveta mobility

© Copyright 2023  |  All Rights Reserved