Bezplatná infolinka: 0800 500 899

Bezplatná infolinka: 0800 500 899

Pomôcky a riešenia

Projekt Svet Mobility vznikol za účelom poskytovania komplexnej informačnej a poradenskej činnosti pre osoby s ŤZP , ich rodín a opatrovateľov.Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti pomoci osobám s ŤZP, plne chápeme vaše potreby a problémy. Sme si vedomí, že často nie ste informovaní o možnostiach podpory, ktoré vám ponúkajú štátne a iné subjekty. Rozvíjame preto spoluprácu s firmami, rehabilitačnými centrami a ďalšími subjektami, ktoré pomáhajú zdravotne znevýhodneným.

Ťažké zdravotné postihnutie je široký pojem, preto sme sa snažili doplniť na náš portál množstvo užitočných informácií pre jednoduchšiu orientáciu v oblasti ŤZP spolu s kartou výhod a kvalitné služby našich partnerov z rôznych oblastí. Tieto informácie budeme rozširovať v ďalších fázach projektu, aby náš portál poslúžil všetkým ľuďom pri akomkoľvek zdravotnom znevýhodnení.

Ďalšou z činností o.z. Svet Mobility sú aktivity v teréne formou organizovania :
- Kongresov pre odbornú a laickú verejnosť
- Školení
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Vy všetci, ktorí potrebujete našu pomoc, ale aj vy ktorí ste ochotní pomôcť iným, neváhajte nás prosím kontaktovať. Potešíme sa každému nápadu, ktorý nás posunie bližšie k nášmu cieľu.

0800 500 899

bezplatná infolinka v prípade vašich otázok

Newsletter

Prihlás sa na newsletter plný noviniek zo sveta mobility

© Copyright 2023  |  All Rights Reserved