Bezplatná infolinka: 0800 500 899

Bezplatná infolinka: 0800 500 899

Invalidné vozíky

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej linke 0800 500 899!!

Poradíme Vám ako postupovať pri vybavovaní invalidného vozíka cez poisťovňu, alebo cez príspevok od štátu.

Aktívny/športový vozík je vozík s pevným rámom, ktorý je prispôsobený telesným proporciám a potrebám konkrétneho užívateľa ako oblek šitý na mieru. Úpravy na mieru zaisťujú optimálnu sedaciu pozíciu a čo najľahšiu manipuláciu. Cez pohyb chápeme život, nachádzame sebaistotu a začleňujeme sa do spoločnosti. Tento fakt sme si uvedomili veľmi skoro a na vývoji aktívnych a športových vozíkov spolupracujeme s vysoko kvalifikovanými inžiniermi a využívame skúsenosti celosvetovo známych profesionálnych atlétov.


XR 1.911
Xstar 1.160

Pohyb je život. Pohyb napomáha komunikácií a umožňuje začlenenia do kolektívu. Pohyb spojuje. V súlade s touto filozofiou chceme našimi službami a produktmi ľudom uľahčovať pohyb. Chceme pomáhať hendikepovaným, aktívnym ľudom, aby si mohli užiť každý deň. Preto naše aktívne vozíky ponúkajú množstvo možností úprav a príslušenstva. Umožňujeme ľuďom pohyb.

Avanti Pro 1.735
ZX1 1.360
ZX3 1.370

Pohybom sa človek učí a pohyblivosť je základnou potrebou a dôležitým terapeutickým aspektom starostlivosti o fyzicky hendikepované deti a mladých ľudí. Chuť byť nezávislý a radosť z pohybu majú vplyv na senzomotorický a psychosociálny vývoj.

Pokiaľ sa dieťaťu poskytne vozík v rannom veku, pohyblivosť, ktorú získa, mu umožňuje fungovať v sociálnom prostredí a vedie k nezávislosti . Motivácia sa učiť, objavovať prostredie zbierať nové skúsenosti sú dôležitými krokmi pre vývoj osobnosti dieťaťa.

Brix 1.123
Mex-x 1.130

Dobré elektrické vozíky už bezpochyby sú k dostaniu, ale to nám nebráni v našom úsilí ich neustále vylepšovať. To vyžaduje komunikáciu s osobami so zdravotným postihnutím, rodičmi, terapeutmi a špecializovanými spoločnosťami i veľkou dávkou odvahy, vôle a nápadmi. Naším cieľom je dokonalosť prevedenia. Vďaka nemu sme sa tomuto cieľu veľmi priblížili a veľmi nás teší, že sme dokázali vytvoriť produkt, ktorý zvyšuje kvalitu života veľkému množstvu ľudí. Mať možnosť stáť je dobré tak pre telo, tak pre dušu.

iChair MC1 1.610
Clou 9.500
Optimus 2 2.322
iChair MC3 1.612

Naše produkty pomáhajú osobám s hendikepom a ochorením v každodennom živote, motivujú ich a uľahčujú prácu v oblasti starostlivosti. Berieme na vedomie aj náročnosť úkonov opatrovníkov a ošetrovateľov.

Úprava sedacej pozície je ľahká, ovládanie mechanizmu je jednoduché. Vďaka optimálnemu rozdeleniu váhy je vozík flexibilný a pohyblivý. Flexibilita neznamená len schopnosť dostať sa z miesta na miesto. Je pre nás dôležité, aby užívateľ mal možnosť nájsť to najvhodnejšie nastavenie, v ktorom sa cíti čo najpohodlnejšie v každej situácii.

Motivo 2.250
Solero Light 9.072

Inteligentné produkty pre potreby geriatrickej starostlivosti a starostlivosti o osoby s neurologickým ochorením sa môžu používať doma a v stacionároch, sú našim hlavným zameraním. Sú známe svojou kvalitou, životnosťou a funkčnosťou a tešia sa dôvere našich klientov a predajcov zdravotníckych pomôcok. Široká škála našich produktov s radou modifikácií umožňuje dlhodobú starostlivosť s vysokými nárokmi na individuálnu úpravu a vysokými terapeutickými cieľmi.

Format 3.940
Eurochair XXL 1.760

Skútre vám pomôžu na ceste k cieľu. Prvýkrát začíname potrebu pohybu cítiť ako deti a zostává našim hnacím motorom, ktorý nás ženie za dosiahnutím našich cieľov. Pokiaľ sa v určitý moment vaše nohy unavia, a keď je vaša myseľ stále čulá, potom je skúter ideálnym riešením, pretože bez problémov dorovnáva fyzický deficit. Môžete sa tak naďalej zúčastniť všetkého a zostať v kontakte s priateľmi, a celým širokým svetom.

Cityliner 415 2.664
Cityliner 412 2.364
Cityliner 410+ 1.364

Polohovacie postele sú určené pre pacientov dlhodobo pripútaných na lôžko. Zmena polohy ležiaceho pacienta je vhodná nielen zo zdravotných dôvodov (znižuje riziko vzniku otlakov / dekubitov a zlepšuje prekrvenie telových partií), ale umožňuje taktiež ležiacemu pacientovi jednoduchšie vykonávanie každodenných činností.

Lôžko je určené pre domácu a ošetrovateľskú starostlivosť. Vyznačuje sa jednoduchým ovládaním, komfortom a vysokou úžitkovou hodnotou. Výškové nastavenie postele umožňuje jednoduchšie ľahnutie či posadenie na posteľ či presadanie na vozík a zároveň uľahčuje obsluhu ošetrujúcej osobe.

Domiflex

Zdravotné kočíky sú určené pre hendikepované deti. Široká škála doplnkov a variabilita zdravotných kočíkov umožňuje zostaviť kočík podľa konkrétneho postihnutia dieťaťa a vďaka svojej variabilite umožňuje tiež do istej miery rast kočíka spolu s dieťaťom.

Ben 4 Clasic Buggy Corzo

Newsletter

Prihlás sa na newsletter plný noviniek zo sveta mobility

© Copyright 2023  |  All Rights Reserved