Bezplatná infolinka: 0800 500 899

Bezplatná infolinka: 0800 500 899

Zvislé zdvíhacie plošiny

ZVISLÁ ZDVÍHACIA PLOŠINA STRATEGOS

 • Zdvíhacie zariadenie určené na prepravu imobilných osôb pohybujúcich sa na invalidnom vozíku. Ide o zvislú výťahovú plošinu s maximálnym vertikálnym zdvihom 3 metre.

 • STRATEGOS je unikátna plošina pre imobilných, ktorá je v štandarde dodávaná komplet z pozinkovaného kovu, preto je priam stvorená do vonkajšieho prostredia a zvlášť v slovenských podmienkach. Vďaka výborným antikoróznym vlastnostiam má dlhodobú životnosť a bezproblémovú prevádzku aj pri nízkych teplotách. Pohon zdvíhacej plošiny Strategos, zabezpečuje jedinečný a spoľahlivý systém dvoch večných skrutkovíc.

 • Inštalácia zdvíhacej plošiny je jednoduchá, rýchla, bez potreby zložitých stavebných a búracích prác. Postačuje len pevná betónová plocha v mieste motorickej časti. Kabína plošiny pre imobilných Strategos, je opláštená polykarbonátom alebo na vyžiadanie bezpečnostným sklom, čo pôsobí veľmi esteticky. Nástup resp. výstup zo zdvíhacej plošiny je možný aj do 90° (do tvaru L). Pri zdvihu do 1 metra sa zvislá zdvíhacia plošina STRATEGOS dodáva v štandarde nielen pozinkovaná ale aj vo farbe RAL7004

 

ZVISLÁ ZDVÍHACIA PLOŠINA ARITCO 7000

 • Aritco 7000 je zdvíhacie zariadenie pre imobilné osoby, vozičkárov a invalidov ale je vhodné aj ako domáci výťah na prekonávanie podlaží v rámci rodinných domov. Maximálny zdvih tejto zdvíhacej plošiny je až 12m. Podľa želania sa plošina pre imobilných dodáva s opláštením so sklenou výplňou alebo s výplňou nepriehladných panelov plech-vata-plech (tzv. sendvič). Pre montáž výťahu pre imobilných A7000 nie je potrebná základová jama, stačí len rovná spevnená plocha. Inštalácia tejto zdvíhacej plošiny (výťahu) je možná aj v interiéroch aj v exteriéroch. Pohon zdvíhacieho zariadenia je zabezpečovaný večnou skrutkovicou. Na výber pri tejto zdvíhacej plošine je mnoho farebných prevední ale i rôzne prevedenie a umiestnenie dverí v šachte výťahu. Plošina pre imobilných A7000 je vybavená záložným zdrojom núdzového zosuvu na batérie. Táto verzia zvislej zdvíhacej plošiny je plne prispôsobiteľná požiadavkám a potrebám klienta a jej možnosti dizajnu, funkcionality, ovládania, zabezpečenia či bezpečnosti sú veľmi široké. Vášu zdvíhaciu plošinu (výťah) môžete mať presne podľa Vašich predstáv. Stačí keď nám ich predostriete a navrhneme vám riešenie na mieru. Zamerania a obhliadky zdarma v celej SR.

 

ZVISLÁ ZDVÍHACIA PLOŠINA S10

 • Zdvíhacia plošina S10 je určená na prepravu imobilných a telesne postihnutých osôb po zvislej dráhe, do zdvihu max. 3 metre. Toto zdvíhacie zariadenie je pre svoju flexibilitu či jednoduchú a rýchlu montáž vhodné tak do rodinných domov a bytov, ako aj do inštitúcií a verejných budov. 

 • Plošina pre imobilných typu S10 je navrhnutá bez opláštenia resp. šachty, pričom bezpečne a spoľahlivo funguje aj vo vonkajšom prostredí a to aj v zime.

 • Pohon zdvíhacej plošiny je zabezpečovaný večnou skrutkovicou, čo je veľmi spoľahlivý a v našich zemepisných šírkach doporučený pohonný mechanizmus.

 • Pre  zvislú zdvíhaciu plošinu S10 nie je potrebné vybudovať základovú jamu a teda nevyžaduje zložitú stavebnú pripravenosť a zásahy, čo šetrí aj finančné náklady na vybudovanie bezbariérového riešenia. Inštalácia výťahovej plošiny S10 je možná v interiéroch aj v exteriéroch. S10 má moderný a elegantný dizajn.  Plošina pre imobilných typ S10 sa najčastejšie inštaluje ku balkónom, terasám, ale aj na fasádu budov, či v interiéroch medzi dvoma podlažiami.

 

ZVISLÁ ZDVÍHACIA PLOŠINA STEPPY

 • Zdvíhacie zariadenie - výťah resp. plošina pre imobilných určená na prepravu imobilných a telesne postihnutých osôb, pohybujúcich sa na invalidnom vozíku do max. zdvihu 2 metrov. 

 • Inštalácia tejto zdvíhacej plošiny pre imobilných je možná v interiéroch aj exteriéroch, kde sa plošina Steppy dodáva spolu s opláštením resp. presklenou šachtou. Pohon plošiny pre imobilných Steppy je zabezpečovaný nožnicovým hydraulickým systémom ktorý je umiestnený pod plošinou v priehlbni, takže nezaberá miesto mimo rozmeru samotnej podlahy zdvíhacej plošiny. 

 •  Výťah pre vozičkárov Steppy ma veľmi tichý chod, takže neruší nikoho vo Vašom okolí. Opláštenie zdvíhacej plošiny je možné ukončiť aj bránkou v hornej stanici o výške 1100 mm. Nosnosť  zdvíhacej plošiny Steppy je až 300 kg (pre zdvih 2m až 400kg).

 • Túto plošinu pre imobilné osoby je možné dodať vo viacerých ponúkaných rozmeroch podľa potreby klienta. Vonkajšie dvere sú uzamykateľné, takže plnia funkciu zabezpečeného vstupu do Vášho príbytku alebo objektu. Pomocné a ovládacie obvody zdvíhacej plošiny Steppy sú na 24V DC, čo je bezpečné nízke napätie. Zvislá zdvíhacia plošina je inštalovaná vo vyše 50-tich krajinách sveta a je obľúbenou a overenou invalidnou plošinou či už v domácnostich alebo vo verejných budovách.  

 

ZVISLÁ ZDVÍHACIA PLOŠINA ARITCO 4000

 • Zdvíhacie zariadenie A4000 je určené na prepravu imobilných osôb, ale je to vhodné riešenie aj ako domáci výťah. Maximálny zdvih tejto zvislej zdvíhacej plošiny je až 13 m s piatimi stanicami.

 •  Podľa želania sa zdvíhacia plošina A4000 dodáva s opláštením - šachtou so sklenou výplňou alebo s nepriehladnou výplňou panelov plech-vata-plech (tzv. sendvič). Pre montáž domáceho výťahu A4000 nie je potrebná základová jama. Inštalácia tohto výťahu resp. plošiny je možná len v interiéroch.

 • Pohon zdvíhacieho zariadenia je zabezpečovaný večnou skrutkovicou s automatickou lubrikáciou skrutky, čo výrazne predlžuje jej bezproblémovú prevádzku. Štandardným vybavením tohto domáceho výťahu je aj núdzový - záložný zdroj pre prípady napr. výpadku elektrického prúdu v budove.

 • Na výber je mnoho farebných prevední, dizajnových doplnkov, či osvetlení šachty, ale i variabilné umiestnenie dverí v šachte výťahu. Táto verzia zvislej zdvíhacej plošiny sa dodáva s rozmermi podlahy (užitočná plocha): 1080x805 mm alebo vo verzii MINI pre maximálne ušetrenie priestoru 880x805 mm. Domáci výťah A4000 je ideálne riešenie pre rodinné domy a to aj kvôli veľmi priaznivej cene v orovnaní s klasickým osobným výťahom.

Newsletter

Prihlás sa na newsletter plný noviniek zo sveta mobility

© Copyright 2023  |  All Rights Reserved